Greek

Σύνδεση

Αρχική Ειδήσεις Αθλητικά Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Μουντιάλ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης.Το κατάλαβα
http://lepantortv.gr/inner.php/ajax

Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Μουντιάλ

print
email
από Lepanto R-TV
Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Μουντιάλ

1 Δεκεμβρίου 2017

Με την αναμέτρηση ανάμεσα στην οικοδέσποινα Ρωσία και την Σαουδική Αραβία θα έχουμε σέντρα στο Παγκόσμιο Κύπελλο. 

Με τα ματς Αγγλία-Βέλγιο, Παναμάς-Τυνησία του 7ου ομίλου στις 28 Ιουνίου πέφτει η αυλαία των ομίλων του Μουντιάλ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

1ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Ρωσία-Σαουδική Αραβία (14/6), Αίγυπτος-Ουρουγουάη (15/6) 
2η αγωνιστική: Ρωσία-Αίγυπτος (19/6), Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία (20/6) 
3η αγωνιστική: Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος (25/6), Ουρουγουάη-Ρωσία (25/6) 

2ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Μαρόκο-Ιράν (15/6), Πορτογαλία-Ισπανία (15/6) 
2η αγωνιστική: Πορτογαλία-Μαρόκο (20/6), Ιράν-Ισπανία (20/6) 
3η αγωνιστική: Ιράν-Πορτογαλία (25/6), Ισπανία-Μαρόκο (25/6) 

3ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Γαλλία-Αυστραλία (16/6), Περού-Δανία (16/6) 
2η αγωνιστική: Γαλλία-Περού (21/6), Δανία-Αυστραλία (21/6) 
3η αγωνιστική: Αυστραλία-Περού (26/6), Δανία-Γαλλία (26/6) 

4ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Αργεντινή-Ισλανδία (16/6), Κροατία-Νιγηρία (16/6) 
2η αγωνιστική: Αργεντινή-Κροατία (21/6), Νιγηρία-Ισλανδία (22/6) 
3η αγωνιστική: Ισλανδία-Κροατία (26/6), Νιγηρία-Κροατία (26/6) 

5ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Κόστα Ρίκα-Σερβία (17/6), Βραζιλία-Ελβετία (17/6) 
2η αγωνιστική: Βραζιλία-Κόστα Ρίκα (22/6), Σερβία-Ελβετία (22/6) 
3η αγωνιστική: Σερβία-Βραζιλία (27/6), Ελβετία-Κόστα Ρίκα (27/6) 

6ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Γερμανία-Μεξικό (17/6), Σουηδία-Νότια Κορέα (18/6) 
2η αγωνιστική: Γερμανία-Σουηδία (23/6), Νότια Κορέα-Μεξικό (23/6) 
3η αγωνιστική: Νότια Κορέα-Γερμανία (27/6), Μεξικό-Σουηδία (27/6) 

7ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Βέλγιο-Παναμάς (18/6), Τυνησία-Αγγλία (18/6) 
2η αγωνιστική: Βέλγιο-Τυνησία (23/6), Αγγλία-Παναμάς (24/6) 
3η αγωνιστική: Αγγλία-Βέλγιο (28/6), Παναμάς-Τυνησία (28/6) 

8ος όμιλος 
1η αγωνιστική: Πολωνία-Σενεγάλη (19/6), Κολομβία-Ιαπωνία (19/6) 
2η αγωνιστική: Ιαπωνία-Σενεγάλη (24/6), Πολωνία-Κολομβία (24/6) 
3η αγωνιστική: Ιαπωνία-Κολομβία (28/6), Σενεγάλη-Κολομβία (28/6) 

πηγή: sport-fm

Έχει διαβαστεί 41 φορές

Διαμοιρασμός σε Κοινωνικά Δίκτυα: