Greek

Σύνδεση

Αρχική Ειδήσεις Αθλητικά Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης.Το κατάλαβα
http://lepantortv.gr/inner.php/ajax

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

print
email
από Lepanto RTV
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Δείτε το πρόγραμμα

Στο επίκεντρο των σημερινών αθλητικών μεταδόσεων βρίσκονται τα αθλήματα των Ολυμπιακών Αγώνων:

12:00 FOX Sports Roosters - Panthers NRL

14:25 ΕΡΤ2 Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 

14:25 OTE Sport 3 HD Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:55 OTE Sport 4 HD Τοξοβολία - Προκριματικά: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:55 OTE Sport 2 HD Ξιφασκία - Γύρος των "64"/Γύρος των "32": Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:00 ΕΡΤ2 Ξιφασκία - Γύρος των "64"/Γύρος των "32": Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:00 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Σερβία - Ελλάδα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:55 ΕΡΤ2 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 

16:20 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ιταλία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:55 OTE Sport 3 HD Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:00 ΕΡΤ2 Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:25 OTE Sport 1 HD Κανόε/Καγιάκ Σλάλομ - Προκριματικά: C2 (Α), K1 (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00 OTE Sport 3 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:30 OTE Sport 4 HD Χόκεϊ επί χόρτου (Γ): Νέα Ζηλανδία - Γερμανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:15 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Σερβία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Σερβία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:00 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike

21:00 OTE Sport 3 HD Σκοποβολή - Τελικός: Τραπ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:15 OTE Sport 5 HD Στουτγάρδη - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

21:25 OTE Sport 4 HD Τζούντο - Τελικοί: 57κ (Γ), 73κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike ΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

22:00 ΕΡΤ2 Ξιφασκία - Ημιτελικοί/Τελικοί: Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:15 OTE Sport 2 HD Ξιφασκία - Τελικοί: Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:30 OTE Sport 3 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 58κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:30 OTE Sport 3 HD Πυγμαχία - Προκριματικά: 69κ (Α), 75κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

00:45 OTE Sport 4 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 ΕΡΤ2 Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:05 OTE Sport 3 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 62κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 

01:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Ιαπωνία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:30 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ιαπωνία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00 FOX Sports Miami Marlins - San Francisco Giants MLB 

02:50 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Κροατία - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:50 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Κροατία - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:55 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:00 OTE Sport 2 HD Πινγκ Πονγκ - 4ος γύρος: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:05 OTE Sport 3 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:10 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Γαλλία - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:35 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Γ): Βραζιλία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

Έχει διαβαστεί 647 φορές

Διαμοιρασμός σε Κοινωνικά Δίκτυα: