Greek

Σύνδεση

Αποσύνδεση
https://lepantortv.gr/user/members/myprofile.html
Αρχική Ειδήσεις Αθλητικά Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης.Το κατάλαβα
https://lepantortv.gr/inner.php/ajax

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

από Lepanto RTV
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Δείτε το πρόγραμμα

Στο επίκεντρο των σημερινών αθλητικών μεταδόσεων βρίσκονται τα αθλήματα των Ολυμπιακών Αγώνων:

12:00 FOX Sports Roosters - Panthers NRL

14:25 ΕΡΤ2 Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 

14:25 OTE Sport 3 HD Κωπηλασία: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:55 OTE Sport 4 HD Τοξοβολία - Προκριματικά: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:55 OTE Sport 2 HD Ξιφασκία - Γύρος των "64"/Γύρος των "32": Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:00 ΕΡΤ2 Ξιφασκία - Γύρος των "64"/Γύρος των "32": Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:00 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Σερβία - Ελλάδα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:55 ΕΡΤ2 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 

16:20 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ιταλία - Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:55 OTE Sport 3 HD Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:00 ΕΡΤ2 Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:25 OTE Sport 1 HD Κανόε/Καγιάκ Σλάλομ - Προκριματικά: C2 (Α), K1 (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00 OTE Sport 3 HD Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:30 OTE Sport 4 HD Χόκεϊ επί χόρτου (Γ): Νέα Ζηλανδία - Γερμανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:15 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Σερβία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:15 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Σερβία - Αυστραλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:00 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike

21:00 OTE Sport 3 HD Σκοποβολή - Τελικός: Τραπ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:15 OTE Sport 5 HD Στουτγάρδη - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

21:25 OTE Sport 4 HD Τζούντο - Τελικοί: 57κ (Γ), 73κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike ΚΟΥΠΟΝΙ STOIXIMAN ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

22:00 ΕΡΤ2 Ξιφασκία - Ημιτελικοί/Τελικοί: Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00 ΕΡΤ1 Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00 OTE Sport 1 HD Ενόργανη γυμναστική - Τελικοί: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:15 OTE Sport 2 HD Ξιφασκία - Τελικοί: Σπάθη ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:30 OTE Sport 3 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 58κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:30 OTE Sport 3 HD Πυγμαχία - Προκριματικά: 69κ (Α), 75κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

00:45 OTE Sport 4 HD Τένις: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 ΕΡΤ2 Σκοποβολή - Τελικός: Αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ - Βενεζουέλα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:05 OTE Sport 3 HD Άρση Βαρών - Γκρουπ Α: 62κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016 

01:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Ιαπωνία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:30 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Ιαπωνία - Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00 FOX Sports Miami Marlins - San Francisco Giants MLB 

02:50 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Κροατία - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:50 OTE Sport 1 HD Πόλο (Α): Κροατία - Μαυροβούνιο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:55 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:00 OTE Sport 2 HD Πινγκ Πονγκ - 4ος γύρος: Ατομικό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:05 OTE Sport 3 HD Μπιτς βόλεϊ: Προκριματικά (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:00 ΕΡΤ1 Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:10 OTE Sport 1 HD Κολύμβηση: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:30 OTE Sport 2 HD Μπάσκετ (Α): Γαλλία - Κίνα Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:35 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Γ): Βραζιλία - Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

Έχει διαβαστεί 718 φορές

Διαμοιρασμός σε Κοινωνικά Δίκτυα:

 

Περιεχόμενο

Ακολουθήστε μας...