ΑρχικήΕιδήσειςΤοπικάΠρόσκληση σε Ημερίδα ευαισθητοποίησης στην Παπαχαραλάμπειο Αίθουσα με θέμα: "Η διαχείριση των συμπεριφορών εκφοβισμού και ο ρόλος της οικογένειας και των Εκπαιδευτικών"
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης.
Πρόσκληση σε Ημερίδα ευαισθητοποίησης στην Παπαχαραλάμπειο Αίθουσα με θέμα: "Η διαχείριση των συμπεριφορών εκφοβισμού και ο ρόλος της οικογένειας και των Εκπαιδευτικών"
από ΜΑΝΤΩ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ
Με ομιλητές τον Dr. Σήφη Κουράκη παιδοψυχολόγο και την Χρύσα Μπλάγκα συγγραφέα και ψυχοθεραπεύτρια
Την αναγκαιότητα για διαφάνεια και λογοδοσία της Περιφερειακής Αρχής τόνισε ο επικεφαλής της παράταξης «Μαζί Αλλάζουμε - Δυτική Ελλάδα», Κώστας Καρπέτας, κατά την τοποθέτησή του στο περιφερειακό συμβούλιο της Πέμπτης 25ης Ιουλίου 2024
Την πλήρη εικόνα των δαπανών της ΠΔΕ, με τη μέθοδο των αναθέσεων, αποσαφήνισε στο Περιφερειακό Συμβούλιο που πραγματοποιήθηκε χθες Πέμπτη 25 Ιουλίου, ο Περιφερειάρχης,Νεκτάριος Φαρμάκης.