Η εταιρεία Γιώργος Γεωργιόπουλος & ΣΙΑ Ο.Ε. είναι ο βασικός αντιπρόσωπος πολλών εταιρειών που μπαίνουν καθημερινά στο σπίτι σας ή το κατάστημά σας. Jacobs espresso, Hellmann’s, Lipton, knorr και πολλές ακόμη όμοιου βεληνεκούς.
Την αναγκαιότητα για διαφάνεια και λογοδοσία της Περιφερειακής Αρχής τόνισε ο επικεφαλής της παράταξης «Μαζί Αλλάζουμε - Δυτική Ελλάδα», Κώστας Καρπέτας, κατά την τοποθέτησή του στο περιφερειακό συμβούλιο της Πέμπτης 25ης Ιουλίου 2024
Την πλήρη εικόνα των δαπανών της ΠΔΕ, με τη μέθοδο των αναθέσεων, αποσαφήνισε στο Περιφερειακό Συμβούλιο που πραγματοποιήθηκε χθες Πέμπτη 25 Ιουλίου, ο Περιφερειάρχης,Νεκτάριος Φαρμάκης.